3

PlusNet’in diğer sağlayıcılardan farkları

Paylaş

PlusNet, diğer internet sağlayıcılarının aksine müşterilerine taahhütsüz bir biçimde sınırsız internet hizmeti sunar. Taahhütsüz internet hizmeti müşterilerin daha özgür bir internet deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır. Bireyler taahhütsüz internet hizmeti sayesinde memnun kalmadıkları bir internete uzun yıllar kullanmak zorunda kalmaz. Aynı zamanda sınırsız internet hizmeti konusunda da PlusNet bölgesinde bir numaradır. Herhangi bir kota olmadan birçok iş ve işlemi gerçekleştirmek için bireyler 7 gün 24 saat sınırsız internet deneyimi sağlayabilir. Öte yandan PlusNet’i diğer internet sağlayıcılarından ayıran en önemli özellik de ekonomik bir fiyat politikası izlemesidir. Kotasız taahhütsüz sınırsız internet hizmetini 75 tl’den başlayan fiyatlarla müşterilerine sunar. Bu da her bütçeden bireyin sağlıklı internete erişmesini kolaylaştırmaktadır.

PlusNet’te herkese uygun bir tarife mevcuttur

PlusNet, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak onlara 4 ayrı ekonomik tarife sunmaktadır. 16, 35, 50 ve 100 Mbps indirme hızına sahip sınırsız kotasız ve taahhütsüz internetleri uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırır. PlusNet, bünyesinde son derece profesyonel titiz ve özverili bir personelle istihdam etmektedir. Hem teknik ekibi hem saha ekibi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda WhatsApp destek hattı ile internet ile ilgili müşterilerin yaşayabilecekleri Her türlü sıkıntı da onlara 7/24 destek olmaktadır. Firma yakın zamanda Türkiye’nin en çok tercih edilen internet sağlayıcıları arasında yer almayı hedeflemektedir.

3 Comments

  1. Yaklaşık 6 aydır Plusnet kullanıcısıyım, gerçekten değil bir günüm, bir saatim bile memnuniyetsiz geçmedi ve hiç sorun yaşamadım. Paradan çok müşterinize ve verdiğiniz hizmete değer veren bir ISS olduğunuz için ne kadar çok teşekkür etsem azdır. Plusnet ile nice yıllara diyorum 🙂

  2. Ben de 4 aydır kullanıyorum. Çok memnunum hiç bir sıkıntı çekmiyorum. Teşekkürler Plusnet.

  3. Şimdiye kadar kullandığım internetin en iyisi ve hesaplısı. Aynı hızlar başka firmalarda daha yüksek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir