TAAHHÜTSÜZ İNTERNET TARİFELERİ


16 Mbps'ye kadar

24 Mbps'ye kadar

35 Mbps'ye kadar

Download 16 Mbps 24 Mbps 35 Mbps
Upload 4 Mbps 4 Mbps 6 Mbps
Kotasız
Taahhütsüz
Altyapı ADSL VDSL VDSL FIBER VDSL FIBER
Fiyatlar 200 ₺ 210 ₺ 220 ₺
Detaylar Detaylar Detaylar

50 Mbps'ye kadar

75 Mbps'ye kadar

100 Mbps'ye kadar

Download 50 Mbps 75 Mbps 100 Mbps
Upload 6 Mbps 8 Mbps 8 Mbps
Kotasız
Taahhütsüz
Altyapı VDSL FIBER VDSL FIBER VDSL FIBER
Fiyatlar 230 ₺ 240 ₺ 250 ₺
Detaylar Detaylar Detaylar

GİGA FİBER İNTERNET TARİFELERİ


YAKINDA

200 Mbps'ye kadar

YAKINDA

500 Mbps'ye kadar

YAKINDA

1000 Mbps'ye kadar

Download 200 Mbps 500 Mbps 1000 Mbps
Upload 10 Mbps 20 Mbps 20 Mbps
Kotasız
Taahhütsüz
Altyapı FIBER FIBER FIBER
Fiyatlar --- ₺ --- ₺ --- ₺
Detaylar Detaylar Detaylar

Evlerimizde artık su, elektrik, doğalgaz gibi internet de olmazsa olmazlar arasında. Her geçen gün kullanıcı sayısı da çığ gibi büyüyor. Buna paralel olarak da tüketilen veriler de artıyor. Tüm sosyal medya araçları, online içerik platformları (Netflix, BluTV, puhutv vb.) hayatlarımızın bir parçası haline geldi. Eğlencenin yanında iletişimin de temelinde internet var. Durum böyle olunca evden kullanabileceğiniz ve birden fazla cihazdan kolayca bağlanabileceğiniz bir internet bağlantısı ihtiyacı oluyor. Mobil internet kullanmak isteyebilirsiniz bunun yerine. Ancak bu seçenek oldukça pahalı ve yüksek performans sunamayabiliyor. Bu ihtiyacı karşılamanın en uygun ve en verimli yolu kotasız bir internet hizmeti almaktır.

İnternet hayatımızın bir parçası olmasına rağmen hizmet sağlayıcıların kullanıcılara sunduğu taahhüt süresi zaman zaman can sıkıcı olabilir. Kullanıcının uzun süre internetten yararlanmadığı zamanlarda ya da yazlığına gittiğinde internetini kapatmak ya da geçici bir süre gittiği adrese taşımak isteyebilir. Fakat hizmet sağlayıcı ile belli süre taahhüt yaptıysanız, bu durum maalesef mümkün olmaz.

Evde internet hizmeti almak istediğiniz zaman karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Kafa karışıklığı yaratan pek çok kavram ve paket… İhtiyacınızı hangisi karşılayacak? Ne kadar hız alacaksınız? Tüm bunlar çoğu zaman kafanızda soru işareti olarak kalıyor. Bu hizmetleri satın almadan da sorularınızın cevaplarını alamıyorsunuz ne yazık ki. Ancak diyelim satın aldınız ve memnun kalmadınız. Bu durumda canınızı sıkan taahhütler yüzünden uzunca bir süre bu hizmetlere para ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Taahhütsüz internet, kullanıcının herhangi bir zaman kullanma zorunluluğu olmaksızın aldığı hizmeti sonlandırabileceği internet hizmetini ifade eder.

İnternetin evimizin temel gereksinimlerinden biri olmasından kaynaklı tüketilen verilerin de her geçen gün arttığı görülüyor. Online içerik platformlarının ve sosyal medya mecralarının hayatımızın bir parçası olmasından kaynaklı internet ihtiyacı artmaktadır. İletişimin de temel vasıtası olan internet, mobil cihazlarda kullanılabilse de bu şekilde kullanıcıya yüksek ücretlere mal oluyor. Bu kapsamda ihtiyacı karşılamanın en cazip ve verimli yolu taahhütsüz internet satın almaktan geçiyor.

İnternet paketleri zaman zaman kafa karışıklığına neden olabiliyor. Hangi internet paketinin ihtiyacınızı karşılayacağına karar vermek için öncelikle alacağınız internet hızını göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Uygun hızı belirledikten sonra aldığınız hizmetten ilerleyen süreçte memnun kalmama ihtimaline karşı taahhütsüz internet, ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor. Bu kapsamda aldığınız hizmetin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Aldığınız hizmetten memnun kalmadığınızda herhangi bir cayma bedeli ceza ödemezsiniz.
  • İnternetinizi özgürce limitsiz kullanabilirsiniz.
  • Arzu etmediğiniz hizmet kısıtlamaları ya da faturalarla karşılaşmazsınız.
  • Almak istediğiniz internet hızına göre farklı kampanya alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

İnternet kampanyasından yararlanmak istediğinizde öncelikle dikkate almanız gereken bir kısım hususlar vardır. Bu hususlara dikkat ederek ilerleyen süreçte sorun yaşamayacağınız en ideal internet paketine sahip olabilirsiniz.

Adresinizde Altyapının Olup Olmadığı: Kullanacağınız internet paketini belirlemek için yapmanız gereken en öncelikli iş, adresinizde altyapının olup olmadığıdır. Altyapının uygun olmadığı adreslerde satın alınan internet paketinden arzu edilen verim alınamaz. Örneğin 35 Mbps internet hızında bir paket kullanıyorsanız ve altyapınız 16 Mbps hızı kaldırıyorsa alacağınız internet hizmeti 16 Mbps’nin üzerinde olamaz. Söz konusu durumun tam tersi de geçerlidir. Altyapınız 35 Mbps internete kadar hizmete müsait ise ve siz 16 Mbps hıza sahip olan paketi kullanıyorsanız alacağınız hizmet yine düşük olan 16 Mbps hızında olacaktır. Altyapı sorgulama işlemini sitemizdeki adımları izleyerek yapabilirsiniz.

İnterneti Kullanacak Kişi Sayısı: İnternet hizmeti alacağınız zaman dikkat edeceğiniz hususlardan biri de interneti kullanacak kişi sayısıdır. İnterneti çok fazla kişi kullanacaksa arzu ettiğiniz hizmetin alınması için mümkün olduğu kadar yüksek hıza sahip kampanyaların tercih edilmesi gerekir. Web sitemizde bulunan hız rehberini inceleyerek interneti kullanacak kişi sayısına göre hangi hızda kampanyayı tercih etmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

İnterneti Kullanacak Cihaz Sayısı: İnterneti hangi cihazların kullanacağı da internet paketi seçiminde önemli hususlar arasındadır. Cihaz sayısına göre internet hızını tercih etmeniz gerekir. Bunun için de web sitemizdeki hız rehberinden yararlanabilirsiniz.

İnternet Kullanım Alışkanlıkları: İnternetin hangi amaçla ve ne sıklıkla kullanıldığı da internet paketi seçiminde dikkate alınması gereken konulardandır. İnternet genellikle oyun oynamak, video izlemek için kullanılıyorsa hızlı internet paketlerinin tercih edilmesi daha uygundur.

Sözleşmesiz internet paketlerine çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sadece taahhütsüz sınırsız internet kampanyalarını inceleyerek sizin için en uygun olan paketi seçmektir. Bu aşamadan sonra ise adınız soyadınız ve telefon numaranızı yazıp "gönder" butonuna basmanız yeterli olacaktır. Kısa süre içinde yetkili arkadaşlarımız size ulaşacaktır. İnternet bağlantınızın yapılmasını müteakip taahhütsüz, sınırsız ve yüksek hızlı internetin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Plusnet’ in uygun fiyatlı fiber hızında taahhütsüz internet paketlerini değerlendirmek için hemen Altyapınızı Kontrol edin.